Atvirutės


Atvirutės gaminamos panaudojant natūralius gėlių žiedlapius ir piešimo, tapybos priemones. Gaminant atvirukus kruopščiai surinkti žiedlapiai, nedideli augalų lapeliai virsta angelais, paukščiais, drugiais, medžiais, žmonėmis ar kitų meninių kompozicijų dalimi. Pagrindiniai atvirukų bruožai – lengvumas, trapumas, mistika ir švelnių atspalvių žaismė. Kiekvienas atvirukas – vienetinis, unikalus, sukurtas įdedant daug šilumos ir spinduliuojantis harmoniją.


Paveikslai


Kadangi beveik kiekviename darbelyje panaudoju mažus žiedlapius, didžiausią mano kūrybos dalį sudaro miniatiūros ir atvirutės. Paveikslai – tai išdidintų miniatiūrų reprodukcijos. Miniatiūros padidinamos iki pasirinkto dydžio pagal užsakovų poreikius. Paveikslėliai tampa didelėmis reprodukcijomis, roletais, kuriuose išryškėja natūralus žiedlapių grožis, faktūra ir kiekvienas gamtos sukurtas potėpis.


Nuotraukos


Mano kurtos nuotraukos gali tapti puikia interjero detale, papuošiančia namų erdves. Fotografuoti labiausiai mėgstu gamtą – įstabius jos turtus, unikalius kampelius, besikeičiančius metų laikus. Puikiais nuotraukų „veikėjais“ yra tapę įdomesni buities daiktai, įvairūs parkuose aptikti eksponatai. Mėgstu fotografuoti žmones, tačiau ne pozuojančius, o natūraliai įsiliejančius į aplinką ir padedančius sugauti menišką kadrą.