Paslaugos

Atvirutės iš natūralių žiedlapių

Gėlės žiedas – trapiausias ir įstabiausias gamtos kūrinys. Tai tarsi vos kelias dienas gyvenantis spalvingas drugelis. Taigi taip norėtųsi išsaugoti tai, kas taip žavi ir kas atspindi laikinumą.

Kūrybą panaudojant žiedlapius, medžių lapelius, kitus trapius gamtos turtus atradau lankydama floristikos kursus. Pagrindinis mano kūrybos tikslas – gyvastį beprarandantį žiedlapį prikelti naujam gyvenimui.

Rankų darbo atvirukas – tai šiltas ir asmeniškas sveikinimas, sukurtas atsižvelgiant į Jūsų norus ir to, kuriam dovanojate, asmenybę.

Atvirukai padės išsaugoti asmeninių švenčių prisiminimus...

Žmogaus gyvenimas kupinas gražių akimirkų, švenčių... Gėlės taip greitai nuvysta, tampa bespalvės ir bedvasės. Gavote neįtikėtino grožio gėlių puokštę arba ji jums tiesiog brangi ? Norėdami išsaugoti prisiminimus sau ar net kitoms kartoms, galite džiovinti gėlių žiedlapius, kurie vėliau bus panaudojami sukuriant meno kūrinėlį.

Nutilus vestuvių šventės šurmuliui, galite sudžiovinti vystančios nuotakos puokštės žiedlapius, kurie iš naujo atgims miniatiūrose – tai puiki dovana vienai ar net kelioms vestuvių metinėms.

Atsižvelgiant į užsakovo norus, iš mažos miniatiūros - paveiksliuko galima sukurti didelį paveikslą – reprodukciją arba roletą.

Kūrybos procesas

Kaip kuriamos rankų darbo atvirutės panaudojant augalus? Pirmiausia žiedlapiai, augaliukai kruopščiai atrenkami ir sudedami į knygas džiovinimui. Kai jie išdžiūsta, žiedlapiai tam tikra tvarka sugrupuojami ir perkeliami į vokus. Vėliau ant nedidukių popieriaus skiautelių klijuojami atrinkti lapeliai. Juos komponuoju pagal formas, siluetus ar įžvelgusi kokius nors panašumus į tam tikrus objektus.

Dviejų identiškų atviručių nebūna, taigi žmogus, kuriam dovanosite atviruką, galės džiaugtis vienetiniu, išskirtiniu darbeliu.

Kokios priemonės naudojamos?

Atvirukų gamyboje naudojami gėlių žiedlapiai, natūralūs džiovinti augaliukai ir dailės priemonės.  

Kurdama atvirukus naudoju ir kokybišką natūralių gamtos atspalvių popierių, kuriame žiedlapiai atgimsta naujam gyvenimui, o suderintos spalvos pagyvina, paryškina, papildo visą kompoziciją.

Proginiai atvirukai

Daugiausia kuriu pagal užsakymus. Atvirukai užsakomi krikštynoms, vestuvėms, jubiliejams, Motinos, Tėvo dienai, Kalėdoms, Velykoms, kitoms kalendorinėms ir asmeninėms šventėms. Kuriu atvirukus žmonėms pagal konkrečius jų pageidavimus. Pati vertingiausia dovana – asmeniška, išrinkta kruopščiai ir su meile. Atviruke gali atsispindėti konkretaus žmogaus asmeninės savybės, pomėgiai ar išskirtinis gyvenimo būdas.